MTB HOBBY RIDE – Za krásami města Žatce

cyklovylet-zatec

aneb jak se nám jelo na 2. letošní vyjížďce s Cyklo Point Most Hobby Team.

 

Meteorologové slibovali, slibovali a nakonec se počasí jako klasicky nepovedlo. Místo teplot až 14 stupňů na nás čekaly ranní přízemní mrazíky a teplota se vyšplhala sotva na 6. To však neodradilo čtveřici odvážlivců, kteří se po předním kole vrhli do výzvy překonat trasu dlouhou necelých 70 km.

 

Jak je vidno na fotkách, sluníčko se fakt strašně snažilo prodrat skrze mraky, ale bohužel nic. I tak to byla velmi příjemná projížďka, místy lehce blátivou trasou, která nás zavedla do hlavního cíle, města Žatce.

Cyklovylet-Zatec

Většina atrakcí byla bohužel nepřístupná, ale na žatecké zlato jsme se dostali. Po příjemném obídku a lehkém vytrávení jsme vyrazili na zpáteční cestu. K prodejně jsme dorazili lehce před čtvrtou hodinou, takže plán byl splněn na 99% a mohlo se jít domů odpočívat.

Cyklovylet-Zatec

Kompletní fotoalbum najdete na facebookové stránce Cyklo Point Most >>>

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team vyráží i příští víkend

Na nadcházející víkend 22. – 23. února plánujeme další, možná až 3 zajímavé trasy. Tentokrát budou ve více rekreačním módu, aby je zvládli i ti, kteří se momentálně oddávají zimnímu spánku a kola plánují vytáhnout až za podstatně příznivějšího počasí.

Zůstaňte proto s námi ve spojení a až na vás vyskočí vhodná trasa, neváhejte a POJĎTE S NÁMI NA KOLO.

 

Staňte se členem FB skupiny, zaregistrujte se do členské sekce na našich webových stránkách a už vám nic neuteče. Ba naopak 😉

Cyklovylet-Zatec

Moc děkujeme všem statečným za účast.

Nashledanou v sedle jízdního kola se s vámi těší banda z Cyklo Point Most.

 

Cyklo Point Most Hobby Team – „PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE“