Nová řada dětských kol MERIDA MATTS J PLUS aneb OBJEM NIČÍM NENAHRADÍŠ

MERIDA MATTS J PLUS

Rok 2020 je rokem hned několika novinek přičemž jedna z nich patří nejmenším z cyklistů – dětem.

 

Nová kategorie MERIDA MATTS J PLUS vyřeší dilema za vás

Velkým dilema při výběru kola je otázka, zda vzít model bez odpružené vidlice, který je váhově lehčí, ale postrádá komfort a bezpečí, nebo model s vidlicí odpruženou, který je komfortnější a bezpečnější, leč s váhou o několik kilogramů vyšší.

 

Dokonalým kompromisem se stává nová kategorie MERIDA MATTS J PLUS, která nabízí od obojího to lepší. Díky absenci odpružené vidlice se dostává na váhu až pouhých 9,56kg, ale díky extra silným plášťům o šířce 2,4″, dodá dítěti nejen dostatečný komfort v podobě pohlcení nerovností a vibrací, ale i dostatek bezpečí, díky lepší přilnavosti k podloží.

 

Vylepšení jízdních vlastností i vzhledu dětských kol

Kdo by to řekl, že trocha vzduchu navíc způsobí takové zlepšení. Inspiraci jsme našli u kol pro dospělé s plášti 27 PLUS, kdy se dostáváme na šířku až 3,0″. Tato kola jsou hojně používaná a čím dále, tím více oblíbená. Dětská kola MERIDA MATTS J PLUS jsou uživatelsky jednoduchá, ale stylová a velmi efektivní.

 

Rám kola

ram-detskeho-kolaPneumatikami to ale nekončí. Vývoje se dostalo i rámu, který je snížený pro větší bezpečí a snadné nasedání, výrazně odlehčený a s níže umístěným šlapacím středem pro lepší ovladatelnost.

Prvotřídní lehká a pevná slitina rámu AL 6061 je naprostou samozřejmostí. Rámy kol jsou vhodné pro děti o tělesné výšce 115 – 155 cm.

 

Hydraulické brzdy

Hydraulické brzdyNaprostou novinkou u našich běžných dětských kol jsou také hydraulické brzdy. Ty jsou stylizované tak, aby je děti zvládly ovládat svou malou ručkou. Výkonné tak akorát, aby i při dětském stisku dokázaly kolo včas zastavit, ale nikoli agresivní, aby se staly hrozbou.

Děti tak zvládnou pohodlně dobrzdit, vyhnou se nechtěným pádům a zvládnou i jízdu za nepřízně počasí.

Rám s rychlo-upínákem

Rychlo-upínákV neposlední řadě jsme se zaměřili na kvalitu. Dětským kolům věnujeme stejnou péči, jako těm pro dospělé, a tak se rámům dostává například prvotřídního odolného lakování.

Naším standardem je, že přední i zadní kola jsou na pohodlný rychlo-upínák, nikoli pevnou osu s maticí.

 

Trend jedno-převodníku i designová stylovka

Řazení, to jsme sladili s aktuálním trendem jedno-převodníku, díky kterému už děti nebudou tápat, kterou z páček a kterým směrem cvaknout, když budou chtít přeřadit.

 

No a design? Ten je prostě dokonalý a zaplesá nad ním nejen srdce samého dítka, ale i jeho rodičů. Sametová růžová 20+ pro princeznu, nebo žluto-černá stíhačka 24+ pro malého Transformera. To jsou prostě kola, která u vás doma rozhodně nesmí chybět.

MATTS_J20_PLUS_bluwht_MY2020

MATTS_J20_PLUS_bluwht_MY2020

MATTS_J20_PLUS_pnkblu_MY2020

MATTS_J20_PLUS_pnkblu_MY2020

MATTS_J20_PLUS_redred_MY2020

MATTS_J20_PLUS_redred_MY2020

MATTS_J24_PLUS_grngrn_MY2020

MATTS_J24_PLUS_grngrn_MY2020

MATTS_J24_PLUS_whttel_MY2020

MATTS_J24_PLUS_whttel_MY2020

MATTS_J24_PLUS_yelblk_MY2020

MATTS_J24_PLUS_yelblk_MY2020

CYKLO POINT MOST HOBBY TEAM – „PRO RADOST NAŠICH DĚTÍ Z JÍZDY NA KOLE“